2024.10.22., kedd - Előd napja
Kerékpáros sikerek Visegrádon és Hangonyban

2024. július 16., 10:10
Július első hétvégéjén az MTB és Terepfutó Challenge soron következő futamán Visegrádon álltak rajthoz a kerekesek.

Köztük a zalaegerszegi GreenZone-ZKSE csapatának ifjú titánja, Káldi Zalán is, aki a Családi férfi U9 futamban a fantasztikus 2. helyen végzett. Zalán hétről hétre bizonyítja, hogy komolyan számolni kell vele a dobogós küzdelmekben – áll a klub tudósításában.

A gyermek eredményei minden bizonnyal motiválóan hatottak, hiszen Cséri Szilvia is szárnyalt a pályán és a Hosszú táv Master 2. nő kategória 1. helyén végzett.

Emellett a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei Hangonyban a Magyar MTB kupasorozat 3. futama volt a következő megmérettetése a zalaegerszegi kerékpárosoknak. Sajnos a hazai OB időbeni közelsége, a teendők és a csapat buszának technikai gondja mind-mind közbeszóltak, hogy komolyabb létszámmal tudjanak jelen lenni a versenyen, de Gubancsik Péter megmentette a csapat becsületét, és ha már ott volt, a szuper 4. helyen tudott befutni a Master 2. férfiak mezőnyében.

Fotók: GreenZone -ZKSE/Facebook