2024.09.08., vasárnap - Mária, Adrienn napja
Jól szerepeltek a zalaegerszegi karatékák a Goju Kupán

2023. október 11., 09:45
Október 8-án rendezték meg a nemzetközi Goju Kupát Szombathelyen, a Savaria Arénában WKF szabályrendszer szerint. 10 országból 28 egyesület több mint 414 nevezéssel vett részt a rendezvényen. A zalaegerszegi klubok remekül szerepeltek.

Zalaegerszegi Regionális Karate Akadémia növendékei 5 arany, 8 ezüst és 4 bronzéremmel térhettek haza a megmérettetésről.

A Zalaegerszegi Shotokan Karate Egyesület versenyzői közül Balog Miranda formagyakorlatban az első helyen végzett, kumitéban harmadik lett.

Nagy Kata formagyakorlatban az ötödik helyen végzett, kumitében a középdöntőig szépen szerepelt, de a dobogóról ezúttal lemaradt. Ujj Rebeka is nagyon szépen dolgozott, több pontot szerzett kumitéban, de a dobogó neki sem sikerült.

Lőcsei Fanni Lili korcsoportjában katában és kumitében is az első helyen végzett. Felnevezve katában ugyancsak a legeredményesebb volt és végül három aranyéremmel zárta a versenyt.

Fotók: Zalaegerszegi Shotokan Karate Egyesület/Facebook; Zalaegerszegi Regionális Karate Akadémia/Facebook