2024.10.22., kedd - Előd napja
Vereséget szenvedett a szezonnyitón a ZTE FC női csapat

2024. szeptember 02., 10:05
A hétvégén elkezdődtek a labdarúgó női második vonal küzdelmei is. A ZTE FC a Magyar Kupa után a bajnokságban is a Dunaújváros együttesével találkozott.

A két együttes bajnoki mérkőzésen először találkozott egymással. A találkozó elején, már a negyedik percben vezetést szerzett a ZTE Harsányi góljával. A folytatásban gyorsan rendezte sorait a hazai együttes és a félidőben már két góllal vezettek (3-1). A második félidőben is a Dunaújváros irányította a mérkőzést és végül meggyőző játékkal 5-1 arányban arattak győzelmet.

Dunaújváros FC - ZTE FC 5-1 (3-1)

Dunaújváros, Vidámparki Műfüves pálya, jv: Petrovics I.

DFC: Regős (Durkó) - Jakab-Kakuszi (Marczell), Váradi (Szabó A. ), Kókai (Kátai), Németh F. (Bálint), Sárkány, Vojnity, Juhász (Hornyák), Csamangó (Oberlander), Domján, Véninger. Edző: Vígh György.

ZTE FC: Kiss E. - Nagy B. Szegedi (Melus), Tóth K. Simon V. Varga B. Bicsák (Tollár), Kopcsándi, Harsányi, Király Cs. (Major), Mezőfi. Edző: Pergel Andrea.

Gólszerzők:  Vojnity (2), Domján, Kókai, Sárkány, illetve Harsányi.

Fotó: Jóna István