2024.10.22., kedd - Előd napja
Paksi győzelmével felzárkózott az élmezőnyhöz a ZTE FC női együttese

2024. szeptember 18., 09:45
A női labdarúgó NB II Nyugati csoportjában a hétvégén a harmadik fordulót rendezték. A ZTE FC együttese a Paksi SE csapatához utazott.

A vendégek jól kezdték a találkozót, de az első fél óra nem hozott gólt egyik oldalon sem. A 31. percben Harsányi szerzett vezetést a Zalaegerszegnek, majd hét percen belül Varga és Bicsák is betalált (0-3). A második félidőben összekapta magát a hazai csapat és a hajrában két gólt szerezve visszajött a meccsbe, de egyenlíteni már nem futotta az erejükből. A találkozón először lépett pályára a ZTE FC-ben Gumbert Noémi. A ZTE a negyedik fordulóban a PVSK együtteséhez utazik vasárnap.

Paksi SE - ZTE FC 2-3 (0-3)

Paksi FC stadion, Jv: Kovács Fanni

ZTE: Kiss E. - Szegedi (Melus), Tóth K. Simon V. (Major, 70.), Varga B. (Vitusz), Bicsák (Gumhert), Kopcsándi, Harsányi, Király Cs. (Hetyei), Mezőfi. Vezetőedző: Pergel Andrea

Gólszerzők: Harsányi, Varga B., Bicsák

Fotó: paksifc.hu